Monasti
KAMIEŃ NATURALNY
Aktualności
Nowa strona www.monasti.pl

Prezentujemy nową odsłonę strony www.monasti.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług kamieniarskich w przemyśle budowlanym i wykończeniach wnętrz.

 

 

 

Nowa strona www.monasti.pl
Biopaliwo

Biopaliwo Eko Monasti®, to trzykrotnie rektyfikowane paliwo pochodzenia roślinnego, będące całkowicie odnawialnym źródłem energii. Zapewnia ono długotrwały proces palenia, dający ciepło, kolor i intensywność ognia nie ustępując temu, co osiągamy w paleniskach tradycyjnych. Zaletą biopaliwa jest bezwonne i bezdymowe spalanie, nie pozostawiające zanieczyszczeń wymagających usuwania.
Biopaliwo  Eko Monasti®, po gruntownych badaniach uzyskało pozytywną ocenę specjalistów z Zakładu Toksykologii środowiskowej Państwowego Zakładu Higieny w zakresie bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska, pod warunkiem stosowania zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami podanymi na etykiecie i w instrukcji stosowania.
Biopaliwo Eko Monasti®, jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, a przy zachowaniu zwykłych norm towarzyszących każdemu spalaniu (uchylone okno, dopływ powietrza), nie pozostawia ono żadnego dymu, rozkładając się na parę wodną i dwutlenek węgla w ilościach nie większych, niż te, które znajdują się w wydychanym przez człowieka powietrzu.
Biopaliwo  Eko Monasti® to estetyka i bezpieczeństwo.

 

Biopaliwo Eko Monasti ATEST biokominki blaty kuchenne łazienkowe parapety posadzki kamień naturalny toruń granit marmur

ATEST PZH Nr: PZH/HT-2381/2010

Paliwo jest dostępne w 1-litrowych butelkach oraz w kanistrach o pojemności 5l.

 

zamó paliwo do biokominka MONASTI

 

zamów tutaj