Monasti
KAMIEŃ NATURALNY
Aktualności
Nowa strona www.monasti.pl

Prezentujemy nową odsłonę strony www.monasti.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług kamieniarskich w przemyśle budowlanym i wykończeniach wnętrz.

 

 

 

Nowa strona www.monasti.pl
Biokominki

Firma Monasti specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ekskluzywnych biokominków wg własnych wzorów oraz znanych projektantów i designerów. Biokominki Monasti® zbudowane są z najwyższej klasy materiałów, zapewniających  jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Klientom udostępniamy zarówno gotowe projekty wykonane przez doświadczonych designerów, jak i możliwość wykonania projektu indywidualnego, zgodnego z zamówieniem. Biokominki Monasti® zostały zaprojektowane w studiu projektowym Monasti a ich wzory są zastrzeżone i chronione prawem autorskim.

 

Dlaczego biokominek?

 

Ogień przyciągał uwagę ludzi od najdawniejszych czasów. Dostarczał on ciepłego posiłku, chronił przed zagrożeniami, chłodem i ciemnością. Do dziś kojarzy się on z ciepłem, przytulnością, bezpieczeństwem. Dlatego właśnie marzymy o kominku - miejscu, wokół którego gromadziła się będzie rodzina i znajomi. Decydując się na to rozwiązanie pamiętajmy o konsekwencjach – dym, popiół, niedopalone pozostałości, brud wokół paleniska mogł uprzykrzyć korzystanie z tradycyjnej formy kominka.

Idealną alternatywą jest Biokominek Monasti®, super estetyczne rozwiązanie, które pozwoli nam doświadczyć zalet prawdziwego ognia, z pominięciem wad tradycyjnego kominka.

 

Biokominek Monasti®,  to:


piękno ognia tam, gdzie zapragniesz – Biokominek doda wnętrzu Twojego domu uroku i elegancji, wspaniale ozdobi  pomieszczenie biurowe, holl w eleganckim hotelu, podkreśli ekskluzywny look miejsca służącego dbaniu o urodę (spa, salon kosmetyczny itp.), nada szczególny klimat sali restauracyjnej, ozdobi taras, ogród, czy inne dowolne miejsce.


prawdziwy ogień bez brudu i dymu – bezzapachowe i bezdymne paliwo Eko Monasti® zapewnia długotrwały efekt palenia bez efektów ubocznych.


kominek do każdego wnętrza – biokominki można umieścić zarówno w salonie domku jednorodzinnego, jak i w mieszkaniu. Dzięki temu, że nie wymagają one urządzeń kominowych, możemy postawić  je w każdym wybranym miejscu


ekologiczne rozwiązanie – używane w biokominkach paliwo Eko Monasti®, to biologicznie czysty, trzykrotnie rektyfikowany ethanol pochodzenia roślinnego, będący całkowicie odnawialnym źródłem energii. W procesie spalania w powietrzu pozostaje para wodna i dwutlenek węgla w proporcjach podobnych do wydychanego przez człowieka powietrza.


proste działanie, mało wymagająca obsługa – aby rozpalić Biokominek Monasti® wystarczy wlać paliwo Eko Monasti® do  znajdującego się wewnątrz kominka paleniska i podpalić używając długiej zapalniczki dołączonej do kominka. Spalanie nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń, biokominek jest natychmiast gotowy do kolejnego użycia.

 

O jakości wykonania Biokominków Monasti® decydują najwyższej jakości materiały, użyte przy ich produkcji – kamień naturalny, marmur, granit, trawertyn, onyx, kwarc, drewno i szkło, to materiały, z których powstaje oprawa. Wielość wzorów i rozmaitość designu pozwala na dobranie typu kominka do indywidualnych potrzeb i gustu klienta.

Kamień naturalny – najmodniejsze rozwiązanie dla koneserów naturalnego piękna. Dostępne w firmie Monasti kamienie naturalne są wyselekcjonowane i dostosowane do potrzeb naszej firmy. Firma Monasti stosownie do potrzeb klientów oferuje nowoczesne i modne rodzaje wykończenia powierzchni wybranych kamieni naturalnych tj. powierzchnie polerowane, szczotkowane, groszkowane, satynowane , płomieniowane, efekt skóry.

Wszystkie kominki wykonane z wyżej wymienionych kamieni mogą być użytkowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków zgodnie z zaleceniami producenta.

Rozmaitość  rozwiązań w oprawie biokominków i sięganie po różnego rodzaju materiały przy projektowaniu sprawia, że klient może wybrać produkt najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

Produkty Monasti dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej wg wzornika znajdującego się na naszej stronie oraz w wybranych wykończeniach powierzchni oferowanych kamieni naturalnych. W celu uzyskania bliższych informacji - prosimy o kontakt.